Tělové svíce zelené Limitovaná edice Šamazon. Ruční práce, ČR.

Kód: 77
Neohodnoceno
299 Kč
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ponořte se do tajů léčivých tělových svící, kdy po náročném dni plného povinností a stresu si každý z nás zaslouží chvíli pro sebe. Právě tu chvíli, kdy jsme sami se sebou. 

Zelená tělová svíce a její účinky:


Zelená je barvou vyrovnanosti a harmonie mezi materiálnem a duchovnem. Ztělesňuje pozitivní vlastnosti a veselou energii. Znamená přijetí potlačovaných přírodních sil v našem nitru. Představuje růst a pokrok navenek, uvnitř inspiruje subjektivní rovinu klidu a harmonie. Zelená tedy na jedné straně zvyšuje pevnost a uzemnění a na druhé straně klid a vyrovnanost. Na fyzické úrovni může její vlnová délka pozitivně ovlivnit krevní oběh, regulovat krevní tlak a působit podpůrně při hojení onemocnění srdce. Na psychické úrovni působí na oblast citů. Pomáhá při nervových poruchách, únavě a nespavosti. Zelená barva je také spojována se čtvrtou čakrou. Jedná se o čakru lásky a vztahů. Jde jak o vztahy k sobě, tak k druhým lidem, ale i k celému světu. Její blokace způsobuje neschopnost lásku vyzařovat i přijímat.

Návod k použití tělových svící

 

Ideální poloha těla je vleže, ve vodorovné poloze v některých případech je možno i v sedě. Připravte si sklenici s vodou na uhašení svíčky. Tělovou svíci zapalte na horním konci a spodní konec přiložte na místo aplikace na těle. Pro správnou funkci svíce dbejte na to, aby spodním koncem neunikal dým. Tím vytvoříte komínový efekt. Když svíce odhoří do 2/3, sundejte ji z těla a uhaste v připravené vodě. Nedopalek zabalte do novin nebo papíru a vyhoďte hned, nejlépe přímo do odpadu mimo dům, aby jste si energii, kterou jste si pomocí svíce vytáhly nenechávali v domě.

 

Balení obsahuje 5 tělových svící v plátěném pytlíčku.

 

Upozornění!?

 

Ušní ani tělové svíce nenahrazují lékaře!

Nesmí je používat těhotné a kojící ženy a děti do 3 let věku.

Dále lidé s vysokým krevním tlakem a problémy se srdcem.