Šaman magazín 4/2016

Kód: SAMAN-04-2016
Neohodnoceno
99 Kč
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magazíny Šaman jsou knížky (nejen) o léčitelství, k dostání v prodejnách tisku a na internetu. NOVINKA od nakladatelství Bylinky revue. 4. číslo vyšlo 23.9. 2016 a dále každé 2 měsíce, předplatné objednejte ještě dnes zde!

O elixíru mládí se psalo už nesčetněkrát. Vědmy i vědci se vždy pokoušeli vyrobit něco, co by zajistilo člověku věčné mládí či dokonce nesmrtelnost. Pravda, o nikdy nekončícím životě si zatím můžete nechat jen zdát, ale elixírů mládí je tolik, že by byla škoda o nich nenapsat. Včetně receptů, podle kterých si takový koktejl můžete sami doma vyrobit (strana 18).

Dávejte si však pozor na to, v jak vymalované místnosti budete pracovat, jelikož barvy nás mohou ovlivňovat víc, než si myslíme (strana 12). A rozhodně doporučuji  nalistovat stranu 38, kde se dozvíte o živelné terapii pomocí vody. Nezapomeňte ani na horoskop, který je pro vás na celé dva měsíce připraven na straně 76. A kdybyste chtěli jít ještě více do hloubky, pak si s námi vypočítejte číslo své duše (strana 68).

Kouzelný podzim přeje za redakci

Monika Poledníková